domenica 18 novembre 2012

Litex Lovech 12-13 Home/Away Kits By ArmaSale92http://www.mediafire.com/?4ln17vaym90vl4c

Spartak Moscow Home Kit By ArmaSale92
http://www.mediafire.com/?rzdhlw5gzqnkzn9

Sparta Prague 12-13 Kits
sabato 13 ottobre 2012

[PES2013] Tips & TricksKetu do te gjeni disa video-tutoriale qe do t'ju mesojne si te beni finte si "rabona", si te beni parabola, gola me roveshat dhe shum gjera te tjera.

https://www.konami-pes2013.com/it/tips-tricks/


[PES2013] DLC 2.0
Me ne fund ka dal DLC 2.0 zyrtare e Konamit.

Risit:

1) Community Online e permiresuar, ku mund te jet e mundur qe 8 lojtar te luajn bashk ne nje ndeshje te vetme.
2)Kite te disa klubeve
3)Formacionet e rregulluara
4)Kepuce te reja

Mund ta shkarkoni ketu:

http://rapidgator.net/file/49973057/pesDLC2.00_dt0f.img.rar.html

Me pas merrni file dhe futeni ne C/Program Files/KONAMI/Pro Evolution Soccer/img


giovedì 11 ottobre 2012

Full SerieA GamePlan Pitch By ArmaSale92Read the Install Notes.

password: PesAlbania

http://www.mediafire.com/?1517mif3nmiiesi

New Menu Logos By ArmaSale92Read the Install Notes.

password: PesAlbania

http://www.mediafire.com/?xghwbbl3olzkna3